استخدام تدریس خصوصی | استخدام مدرس خصوصی و گروهی – آموزشگاه سنجش یک

استخدام مدرس تدریس خصوصی و کلاس های گروهی و نیمه خصوصی در برترین آموزشگاه تدریس خصوصی در تهران – کلیه مناطق تهران، ابتدایی تا کنکور و دانشگاهی

آموزشگاه سنجش یک برای تکمیل کادر آموزشی و اجرایی خود در عناوین شغلی مندرج در جدول زیر دعوت به همکاری می نماید:

ردیفعنوان شغلیظرفیت استخدام
۱مدرس ریاضی متوسطه و دانشگاهیمدرس آقا: ۵ نفر
مدرس خانم: ۳ نفر
۲معلم ابتدایی آموزش و پرورشیمدرس آقا: ۱ نفر
مدرس خانم: ۳ نفر
۳مدرس فیزیک متوسطه و دانشگاهیمدرس آقا: ۳ نفر
مدرس خانم: ۲ نفر
۴مدرس شیمی متوسطه و دانشگاهیمدرس آقا: ۳ نفر
مدرس خانم: ۲ نفر
۵مدرس زیست شناسیمدرس آقا: ۳ نفر
مدرس خانم: ۱ نفر
۶مدرس عربیمدرس آقا: ۱ نفر
مدرس خانم: ۳ نفر
۷مدرس ادبیاتمدرس آقا: ۲ نفر
مدرس خانم: ۲ نفر
۸مدرس زبان متوسطه، مکالمه و آیلتسمدرس آقا: ۲ نفر
مدرس خانم: ۲ نفر
۹مدرس دین و زندگی کنکورمدرس آقا: ۱ نفر
۱۰مدرس فلسفه و منطق کنکورمدرس آقا: ۱ نفر
مدرس خانم: ۱ نفر
۱۱مشاور تحصیلی کنکورمشاور آقا: ۱ نفر
مشاور خانم: ۱ نفر
۱۲کار آموز در زمینه تدریس و مشاوره و طراحی سایتآقا: ۲ نفر
خانم: ۲ نفر

شرایط همکاری در بخش تدریس خصوصی:

متقاضیان همکاری در این بخش، می بایست بعد از مطالعه دقیق شرایط همکاری، فرمی که در پایین این صفحه قرار دارد را با دقت تکمیل نمایند. پس از بررسی فرم ها، در صورت تایید با متقاضیان عزیز تماس گرفته شده و زمان جلسه مصاحبه حضوری به ایشان اعلام می گردد.

چه معیارهایی در انتخاب اساتید در نظر گرفته می شود؟

 • صداقت و سلامت کاری

 • قدرت انتقال مطلب و مهارت تدریس

 • تسلط به دروس تدریسی از نظر محتوایی

 • آشنایی با نظام آموزشی جدید، کتاب های جدید التالیف و عنوان فصول کتاب ها

 • سابقه کاری رسمی

 • ظاهر مناسب شغل معلمی

 • سابقه تالیف جزوه، نمونه سوال و کتاب

فرم استخدام سنجش یک

گزینش اولیه مدرسین و مشاوران محترم با استناد به این فرم خواهد بود. لذا در تکمیل آن نهایت دقت و حوصله را داشته باشید.

تکمیل موارد ستاره دار الزامی می باشد.

شما می توانید بیش از یک گزینه را انتخاب نمایید.
میزان مهارت خود را در هر یک از موارد زیر مشخص نمایید.
می توانید فیلم نمونه تدریس یا نمونه جزوه تالیفی را از این فیلد برای ما ارسال نمایید

استخدام در دپارتمان آموزشی خدمات پس از فروش و تعمیرات بوش

نمایندگی تعمیرات بوش (همکار تجاری و اسپانسر آموزشگاه سنجش یک) در دپارتمان آموزشی خود برای تربیت نیروهای خبره طبق ضوابط و شرایط داخلی خود اقدام به جذب نیرو می نماید. فارغ التحصیلان و دانشجویان عزیز می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت خدمات پس از فروش برند بوش مراجعه نمایند. جهت ورود به سایت تعمیرات بوش بر روی یکی از دپارتمان های زیر کلیک نمایید.
دپارتمان آموزشی خدمات و تعمیر لباسشویی بوش

دپارتمان آموزشی خدمات و تعمیر جاروبرقی بوش

دپارتمان آموزشی خدمات و تعمیر ظرفشویی بوش

دپارتمان آموزشی خدمات و تعمیر ساید بای ساید بوش

دپارتمان آموزشی خدمات و تعمیر یخچال فریزر بوش

۱۰ نکته طلایی برای موفقیت در تدریس خصوصی و افزایش درآمد از تدریس

بسیاری از افرادی که در زمینه تدریس مشغول به کار هستند با وجود داشتن سابقه کاری قابل قبول و مهارت زیاد، هنوز به درآمد مناسبی در این شغل نرسیده اند. در این مقاله نکاتی را برای شما عزیزان نوشته ایم که با رعایت آنها می توانید در یک برنامه ریزی کوتاه مدت و میان مدت، درآمد خود از تدریس را بطور قابل توجهی افزایش دهید. قبل از شروع، به این نکته اشاره کنم که اگر احساس می کنید فن تدریس یا قدرت انتقال مطلب خوبی ندارید و دانش آموزان شما عموما از شما ناراضی بودند بهتر است وارد این شغل نشوید. فن تدریس مهارتیست که می بایست در وجود فرد تا حد قابل قبولی وجود داشته باشد و اگر این فن را نداشته باشید در این شغل شکست خواهید خورد. اما اگر فکر می کنید مهارت تدریس را تا حد قابل قبولی دارید همراه ما باشید.

نکته اول: اگر می خواهید از تدریس درآمد خوب کسب کنید باید شغل معلمی شغل اول شما باشد و تصمیم بگیرید تا زمان باز نشستگی در این شغل باقی بمانید. بسیاری از افراد به شغل تدریس بعنوان شغل موقت و نامطمئن نگاه می کنند و همین موضوع باعث می شود نتوانند کارهای ریشه ای برای پیشرفت خود انجام دهند. شما باید قسم بخورید که در این شغل می مانید. باید تمام انرژی خود را صرف پیشرفت خود در این زمینه کنید و هیچوقت نا امید نشوید و به مشاغل دیگر فکر نکنید.

نکته دوم: اگر در چند درس مهارت کامل برای تدریس دارید سعی کنید برای شروع یک درس که بیشترین مهارت را دارید انتخاب نمایید. حال که این درس را انتخاب نمودید نمونه سوال و جزوه خوب برای آن درس تهیه کنید و کتاب های کمک آموزشی آن درس را بخوبی بررسی کنید. یعنی در آن درس به معنای واقعی متخصص شوید. باید بودجه بندی امتحانی درس انتخابی را دقیق بررسی کنید. مباحث را بررسی کنید… وقتی که به تخصص کامل رسیدید شما آماده پیشرفت هستید.

نکته سوم: رزومه استاندارد با طرح و قالب زیبا و عکس دار ( با عکس با کیفیت ) از خودتان آماده کنید و به تعداد زیاد کپی بگیرید و همراه خود داشته باشید( در نوشتن رزومه از کمی اغراق کردن نهراسید). سپس به مدارس، آموزشگاه ها، فرهنگسراها و سایر مراکز آموزشی (حتی مجازی) مراجعه نموده و اعلام آمادگی برای همکاری نمایید و رزومه خود را ارائه نمایید. اگر فرم استخدام جداگانه ای به شما دادند حتما تمام فیلدها را با خط خوب پر نمایید. شما باید به تعداد زیادی از این مراکز مراجعه نمایید تا نتیجه دلخواهتان را بگیرید.

نکته چهارم: در اوایل همکاری با هر مرکز آموزشی، بسیار منعطف باشید و تمام شرایط را قبول کنید. تا زمانی که خودتان را به مدیر آن مجموعه ثابت نکردید لازم هست که بسیار منعطف باشید و شرایط را قبول کنید. اما بعدها می بینید شرایط همکاری بهتر و بهتر می شود. اگر در شروع همکاری منعطف نباشید با مراکز آموزشی مطرح و موفق نمی توانید وارد همکاری شوید.

نکته پنجم: هر روزنه امیدی که باز می شود به طور بسیار بسیار جدی پیگیری کنید. برای کلاس هایتان و دانش آموزان وقت بگذارید. سعی کنید با هر کسی که در این حوزه ارتباط دارید این ارتباط را حفظ کنید. بعد از مدتی شما ارتباطات بسیار خوبی با مدارس و مراکز و دانش آموزان ایجاد خواهید کرد و تعداد کلاس هایتان بیشتر خواهد شد. اگر استاد ماهری باشید هر ارتباط شما تبدیل به چند ارتباط خواهد شد. هر دانش آموز به چند دانش آموز تبدیل خواهد شد و بعد از مدتی به شرایط بسیار ایده آلی خواهید رسید. پس ارتباطات اول را بسیار جدی بگیرید. ممکن است تنها ارتباط با مدیر یک مدرسه شما را به یک معلم معروف در منطقه تبدیل کند. پس تمام ارتباطات را جدی بگیرید.

نکته ششم: صبور باشید. هیچ کاری وجود ندارد که شما را در مدت کم به درآمد بالا برساند. باید ایمان داشته باشید که تنها با تلاش هوشمندانه زیاد می توان موفق شد. تمام اساتیدی که امروزه درآمدهای چند میلیاردی دارند شبانه روز تلاش کردند تا به این نقطه برسند. اگر زندگینامه افراد موفق را بخوانید ایمان می آورید که رمز موفقیت تلاش هوشمندانه است. پس بی نهایت تلاش کنید و نا امید نشوید.

نکته هفتم: شیک کار کنید. ظاهر استاد بسیار در ذهن مخاطب تاثیر دارد. حتما و حتما با لباس رسمی در جلسه مصاحبه حاضر شوید. لباس رسمی برای خانم ها یونیفرم و مقنعه و برای آقایان کت و شلوار هست و لا غیر. در استخدام مدرس، ظاهر استاد بسیار موثر می باشد.

نکته هشتم: اگر قادر هستید مخاطب را بخوبی جذب کنید، شروع به تبلیغات کنید. بسیاری از تبلیغات ها هستند که رایگانند. مثال: ایجاد صفحه اینستاگرام، ایجاد وبلاگ، درج آگهی در وبسایت های نیازمندی ها مانند دیوار، شیپور، برترین ها، ایستگاه، کی کجاست، و (هزاران سایت دیگر). یا تبلیغات های پولی مجازی، کاغذی، مجلات و …

نکته نهم: یکی از پربازده ترین تبلیغات ها در زمینه تدریس خصوصی و مشاوره تحصیلی، تبلیغات اینترنتی است. اگر یک وبسایت حرفه ای و سئو شده در زمینه تدریس خصوصی داشته باشید مطمئن باشید که علاوه بر اینکه تمام تایم خود را پر خواهید کرد، حتی می توانید به همکاران خود نیز دانش آموز معرفی کنید. یکی از معتبرترین وبسایت های آموزشی در زمینه طراحی سایت و سئو وبسایت اِلمانت می باشد که می توانید از مقالات رایگان آن در این زمینه استفاده نمایید »» مشاهده وبسایت: طراحی سایت و سئو المانت

نکته دهم: یک استاد زمانی می تواند مخاطبان خود را بخوبی جذب و حفظ نماید که علاوه بر فن تدریس، قدری مشاوره تحصیلی نیز بلد باشد. دانش آموزان عاشق این هستند استادشان در لابلای تدریس صحبت های مشاوره ای برایشان بکند. ما در صفحه تدریس خصوصی ریاضی ، مشاوره تحصیلی ، مشاوره کنکور و مشاوره کنکور تجربی نکات بسیار مفیدی در این زمینه منتشر کرده ایم که می توانید با مطالعه آن دانش خود را در این زمینه افزایش دهید. می توانید با کلیک بر روی هر یک از صفحات مطالب آن را مشاهده نمایید.

استخدام مشاوران حرفه ای، پشتیبانان و رتبه های برتر کنکور سال اخیر

در طی سال ها مشاوره و پشتیبانی دانش آموزان در دوره های مختلف تحصیل و آزمون های کنکور و تیزهوشان شاهد پیشرفت و کسب موفقیت آن ها در مراحل مختلف تحصیلی بوده ایم. با در نظر گرفتن سوابق درخشان و درخواست اولیا جهت ارایه خدمات مشاوره ای، دپارتمان مشاوره مهندس صبور به دنبال تقویت نیروی مشاوره و هدایت تحصیلی در صدد استخدام مشاور، پشتیبان و رتبه های برتر سال های اخیر می باشد.

دپارتمان مشاوره مهندس صبور در زمینه مشاوره تحصیلی، کنکوری، انتخاب رشته و دانشگاه های بدون کنکور به صورت کاملا تخصصی فعالیت می کند.

مشاوران و پشتیبانان آموزشی مجرب دارای سابقه درخشان و ارایه رزومه قوی پس از مصاحبه و کسب تاییدیه نهایی از ریاست مرکز به صورت موقت همکاری خود را با ما آغاز کرده و پس از طی پروسه استخدام و جلب رضایت طرفین به کادر بخش مشاوره آموزشگاه ملحق می شوند .

لذا افراد واجد شرایط جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با کلیک روی تماس با ما از طریق راه های ارتباطی موجود با موسسه تماس حاصل فرمایند .

استخدام تدریس خصوصی گروه آموزشی سنجش یک | دعوت از دبیران رسمی و حرفه ای آموزش و پرورش در کلیه مناطق تهران

افزایش درآمد با استخدام در گروه آموزشی سنجش یک و ملحق شدن به تیم حرفه ای مرکز تدریس خصوصی.

در سال های اخیر با آشکار شدن مزایای تدریس خصوصی در روند آموزش و پرورش دانش آموزان و نفس گیر شدن رقابت در آزمون های مختلف، اولیا جهت کسب موفقیت فرزندان خود تمایل بسیاری در برگزاری کلاس های تدریس خصوصی دارند.

روند برگزاری کلاس های تدریس خصوصی با توجه به فردی بودن کلاس و سطح مشخص دانش آموز بسیار آسوده تر از کلاس های گروهی می باشد.

با توجه به کسب رضایت اولیا و دانش آموزان در برگزاری دوره های تدریس خصوصی در تمام مناطق تهران با شهریه مناسب و بازده بالا این کلاس ها به دنبال تقویت نیرو جهت امر تدریس در صدد استخدام دبیران حرفه ای رسمی آموزش و پرورش و نیروی آزاد هستیم.

اساتید پس از مصاحبه و کسب تاییدیه توسط ریاست موسسه به صورت موقت همکاری خود را آغاز کرده و در صورت بازده مثبت و رضایت طرفین به کادر دبیران مرکز ملحق می شوند. پس از طی پروسه استخدام در مرکز، اساتید می توانند با برگزاری کلاس های تدریس خصوصی متعدد درآمد خود را افزایش دهند.

اساتید گرامی توجه داشته باشند در صورت داشتن رزومه قوی در امر تدریس جهت کسب اطلاعات بیشتر با کلیک روی تماس با ما از طریق راه های ارتباطی موجود با مرکز تماس حاصل فرمایند.

تدریس خصوصی ریاضی

در بین تمام دروس ، تدریس خصوصی ریاضی بیشترین تقاضا را در بین دانش آموز دارد و پدر و مادرها توجه ویژه ای به این درس دارند. بویژه در پایه های پایین تر تقریبا می توان گفت بیش از 50 درصد تقاضا برای تدریس خصوصی مختص درس ریاضی است. با توجه به حساسیت اولیا نسبت به درس ریاضی ضروری است که آموزشگاه ها از اساتید حرفه ای و مسلط در تدریس خصوصی ریاضی بهره بگیرند.

7 نکته طلایی برای موفقیت در درس ریاضی و ارتقا نمره

 • تمامی مباحث ریاضی با مطالب ریاضی سال های گذشته بصورت زنجیروار ارتباط دارد. سعی کنید در کنار مطالعه دروس پایه خود، فصولی که در سالهای گذشته ضعف دارید را تقویت نمایید.
 • در کنار کتاب درسی، از منابع کمک آموزشی خوب استفاده کنید. با توجه به رقابت سنگین بین دانش آموزان بویژه در کنکور، بدون استفاده از کتاب های کمک آموزشی خوب ، نمره و درصد کنکور شما قابل قبول نخواهد بود. در ادامه به معرفی منابع کمک آموزشی ریاضی خواهیم پرداخت.
 • هیچ وقت از برنامه مدرسه عقب نیفتید. با توجه به پیوستگی مطالب ریاضی، اگر از مبحثی جا بمونید به احتمال زیاد در مباحث بعدی دچار مشکل خواهید شد. از هربخشی که جا موندید با یک برنامه ریزی صحیح شروع به مطالعه کنید و خود را به برنامه مدرسه برسانید.
 • ریاضی را نه با مطالعه بلکه با تمرین و حل مساله می توان یاد گرفت. اگر در 1 ساعت مطالعه بیش از 10 دقیقه صرف خواندن مطالب می کنید بدانید که روش مطالعه ریاضی شما اشتباه است. سعی کنید سریع بروید سراغ مثال ها تست ها و مسائل، از مسائل ساده شروع کنید و توأم با حل مساله ریاضی را یاد بگیرید.
 • ضعف هایتان را به بعد موکول نکنید. برخی از دانش آموزان عادت دارند تا به یک مطلب سخت میرسند زیر آن خط کشیده و یادگرفتن آنرا به بعد موکول میکنند. شما باید پافشاری کنید و همان جا یاد بگیرید.
 • زیاد مرور کنید. بدون مرور جدول ضرب نیز فراموش می شود. اگر مرور نکنید سال کنکور مسیر دشواری را در پیش خواهید داشت. می بینید هیچ یک از مطالبی که خواندید یادتان نمی آید. پس مرور را جدی بگیرید.
 • نگذارید اشکال ها و ضعف هایتان انباشت شود. هرچقدر دیرتر سراغ جبران ضعف ها بروید کار سخت تر می شود. بویژه در سال کنکور. با روش های مختلف می توانید ضعف های گذشته و اشکال های خود را رفع کنید. کلاس خصوصی می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. تک نفره بودن کلاس های تدریس خصوصی ریاضی ، پرسش و پاسخ و رفع اشکال را در کلاس میسر می سازد که در کلاس های گروهی معمولا امکان پذیر نیست.
تدریس خصوصی ریاضی

مطالب نامرتبط

نمایندگی تعمیرات بوش در تهران

بوش یکی از محبوب ترین برندهای لوازم خانگی در ایران است و کیفیت، ظرافت و شهرت بوش، آن را در بین تمامی برندها متمایز ساخته است. برای استفاده کنندگان از محصولات بوش ضروری است تا با تعمیرگاه های این برند آشنا باشند تا درصورت بروز هرگونه مشکل از خدمات گارانتی این برند استفاده نموده و یا درصورت اتمام مدت زمان گارانتی، از تعمیرکاران متخصص و قطعات اورجینال استفاده نمایند. استفاده از قطعات تقلبی ممکن است بطور موقت خرابی دستگاه را رفع نماید اما به مرور زمان مجددا معیوب شده و یا به بخش های دیگر نیز آسیب وارد می نماید. شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی نمایندگی تعمیرات بوش ، لیست نمایندگی های مجاز فروش و خدمات بوش در تهران را مشاهده نمایید. این نمایندگی ها، نمایندگی های اصلی بوش می باشند و در بخش تعمیرات از قطعات اورجینال استفاده نموده و خدمات آنها دارای گارانتی می باشد. همچنین تمامی خدمات مطابق تعرفه اتحادیه بوده و فاکتور رسمی ارائه می گردد.

نمایندگی تعمیرات بوش
[تعداد: 3    میانگین: 5/5]